Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Conan

sleva Conan - Sedm dní do úplňku

Conan - Sedm dní do úplňku

Šimůnek Jan

Hyrkánský princ Sesamus prochází životem v nezáviděníhodné roli mladšího prince. Přesto nikdy nedává najevo, že pomýšlí nějak vystoupit proti právům staršího bratra.
Musovci jsou však panovnický rod jako každý ve své době, i o staletí později. Když jde o trůn, je jediný dobrý bratr, mrtvý bratr.
Tuto zásadu pochopí v okamžiku, kdy se jeho chráněnec Conan zaplete do intriky, která je zcela určitě součástí boje o trůn. Má sedm dní na to, aby s jeho pomocí odvrátil zkázu, ženoucí se na něho samotného, ale i na lidi jemu blízké... (převzato z Daemon.cz)   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 69,00 Kč
Série: Conan


Conan - a tygří amulet

Conan - a tygří amulet

Evans Richard D.

Conan je velitelem městské posádky a nedobrovolně se stane figurkou v boji zrádného rádce krále a jeho mága Kranastase o trůn. Conan musí bojovat o život nejenom s lidmi, ale i s pánem Tygřího amuletu.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 179,00 Kč
Série: Conan


Conan - a páni severu 2. vyd.

Conan - a páni severu 2. vyd.

Kuglerová Ivana

Po vítězství Cimmeřanů pod horou Ben Morgh nad mágem Jaganathem a Vaniřany se Conan rozhodne strávit zimu u svých aerijských přátel. Jejich vesnici však obchází zlo, které hubí lidi. Místní vědma, která jediná něco ví, zahyne hrůznou smrtí. Conan vyrazí na sever s družinou svých přátel, aby zachránil vesnici. Jediná stopa, která ho může dovést ke zlověstnému nepříteli, je obrovská vlčí stopa.

  více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 245,00 Kč
Série: Conan


Conan - Ochránce ant.

Conan - Ochránce ant.

Jordan Robert

V hlavním městě Nemedie, Belveru, si ctižádostivý šlechtic Albanus zahrává s magií v touze zmocnit se trůnu krále Gariana. A v téže době sem přijede jistý barbar ze severu - hledat movitého patrona, jenž by mu umožnil najmout si vlastní jednotku žoldnéřů. Albanus věnuje svému společníku Meliovi magický meč. Melius však zešílí a útočí na lidi na ulici, dokud není zabit. Conan se očarovaného meče zmocní, ale cítí v něm zlou sílu, prodá jej a najme svou jednotku žoldnéřů. Pak přesvědčí krále Gariana, aby jej přijal do svých služeb. Ale Albanus vytvoří umělého člověka z hlíny a pomocí kouzel mu dá královu podobu. Skutečného krále uvězní, nahradí je golemem a Conana křivě obviní z královraždy. V celé zemi není nikdo jiný, kdo by jeho rejdy překazil, než... Conan!

Stav: výborný   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 250,00 Kč
Série: Conan


Conan - V bludišti zrcadel ant.

Conan - V bludišti zrcadel ant.

Bronec Michael

Sborník českých fantasy povídek se světoznámým hrdinou.

Povídky:
Jaroslav Mostecký: Khorusunská silnice
Pavel Renčín: Srdce z ledu
Richard D. Evans: Stvůra z Půlnočního lesa
Františka Vrbenská: Jestřábí hvězda
Ivana Kuglerová: Pouta rodu
Miroslav Hokeš: Temný stopař
Václav Pícha: Popel a dým
Leonard Medek: Krev jeho krve

stav - bezvadný   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 200,00 Kč
Série: Conan


Conan: Dcera pána mrazu a další povídky komiks (váz.)

Conan: Dcera pána mrazu a další povídky komiks (váz.)

V roce 2004 vydavatelství Dark Horse Comics najalo úspěšného comicsového scénáristu Kutra Busieka (Zázraky), aby napsal scénáře pro novou comicsovou řadu s Conanem v hlavní roli. Ten se spojil s mladým malířem Cary Nordem, který nakreslil několik zkušebních stránek na kterých Conan bojuje s obří gorilou. Kresby inspirovaly specialistu na barvy Davea Stewarta k tomu, aby zvolil zcela nový styl vybarvování přímo v počítači, bez vytahování obrysů tuší. Zapomeňte však na ilustrace, ze kterých čiší počítačová umělost, výsledek vypadá jako ta nejlepší práce na papíře nebo plátně.

Tak vznikl nádherně barevný a stylově čistý comics, který si získal srdce čtenářů po celém světě. Jenom první sešit se musel dokonce dotiskovat čtyřikrát. Po roce vyšlo i souborné vydání, které teď vychází i u nás. Conan v roce 2004 obdržel cenu Willa Eisnera za nejlepší samostatný příběh (Conan Legend, který je součástí naší knihy jako Prolog) a v roce 2005 Dave Stewart obdržel tuto cenu za za nejlepší vybarvení comicsu.

Conana zastihujeme jako velmi mladého, toužícího vidět zázraky světa mimo Cimerii o kterých mu vyprávěl děd. Rád by viděl především pověstmi opředenou Hyperboreu a její magii. Na cestě potká Dceru Pána Mrazu. Na konci příběhu mu však dochází, že splněné touhy pro něj mohou být odměnou i trestem.
Za dlouhé čekání na tento comics budete odměněni křišťálově čistým obrazem se spoustou detailů. Kniha vychází v bravurním překladu Jana Kantůrka, který Conana pro české čtenáře objevil a již od dob totality překládá. Nové comicsové vydání vychází v pevné vazbě s přebalem a se zlatoražbou.   více informací

Koupit
Druh zboží: Komiksy
Knihy > AKCE

Cena: 899,00 Kč
Série: Conan


Conan - Ničitel

Conan - Ničitel

Jordan Robert

Jedenkrát za tisíc let je možné získat nesmrtelnost a stát se všemocným. Princezna Taramis to ví a vysílá svou svěřenkyni pro magický poklad. Podle proroctví ji musí doprovázet barbar ze severu. Ten však překazí plány všem. Mocní padají z trůnu, bohové ztrácejí svou moc. Vždyť tím barbarem je... Conan Ničitel.
  více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 139,00 Kč
Série: Conan


Conan - Prameny Černé řeky

Conan - Prameny Černé řeky

Weber Rastislav

Osudem barbarů je měnit civilizované země. V rukách bohů je jenom to, jestli se to tak stane po divokém nájezdu, nebo se barbaři smíchají se změkčilými národy a posílí jejich řídkou krev. Za vlády Conanova předchůdce Numedida útočili na severu a západě Aqvilonie Piktové a cimmerský válečník se se snědými divochy nejednou utkal - jako bezejmenný dobrodruh i jako voják v žoldu nejmocnějšího království Západu. Román Prameny Černé řeky se odehrává před tím, než Conan sloužil v pevnosti Tuscelan, kde se později utkal s ďábelským šamanem Zogar-Sagem. Cimmerský válečník se musí vypořádat s hrozbou spoza Hromové řeky, intrikami Numedidových odpůrců - i s minulostí, která skrývá mlhou zahalené věže Valusie...
Conan Conach, syn Niallův, tasí zbraň spolu s králem Kullem, Tygrem Atlantidy...
...u pramenů Černé řeky.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 149,00 Kč
Série: Conan


sleva Conan - Nepřemožitelný

Conan - Nepřemožitelný

Jordan Robert

Sotva devatenáctiletý mladík je považován za krále všech zlodějů v Shadizaru. Dny naplněné nebezpečím ubíhají jeden jako druhý, když tu jej osloví tajemný čaroděj a za krádež přívěsků z královských komnat mu nabídne deset tisíc stříbrných. Než však stačí zloděj loupež uskutečnit, přívěsky zmizí. To jej však neodradí, a vydává se je hledat do pustin Kezankianských hor. Zde padne do spárů nebezpečných banditů v čele s nevyzpytatelnou Karelou, Rudou Sokolicí, a uprostřed hor stane před hrozivým tajemstvím Pojídače duší.
Kterýkoli jiný válečník by podlehl, ale zloděj ze Shadizaru má podivné severské jméno, nezdolnou vůli, odvahu a sílu. Jmenuje se... Conan Nepřemožitelný.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 69,00 Kč
Série: Conan


Conan - a dvanáct bran pekla

Conan - a dvanáct bran pekla

Červenák Juraj

Zpočátku to vypadalo jako dobrý nápad – Conan se vydal do Stygie, aby se v malém království v povodí Vedžo, která je přítokem zlověstné řeky Styx, pokusil vykrást hrobku dávného vládce v Údolí stínů.

Připletl se však do přicházející války mezi Mennefisem a Stygií. Conan, věrný své pověsti, se rozhodne, že setrvá. Netuší však, jak dokáže být magie Setových přisluhovačů děsivá…

Juraj Červenák, alias Thorleif Larssen (známý především románem a povídkami s Roganem Černým), nám předkládá další dobrodružství neohroženého cimmerského barbara.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 214,00 Kč
Série: Conan


sleva Conan - a pán stříbrného netopýra ant.

Conan - a pán stříbrného netopýra ant.

Šimůnek Jan

Po krátkém pobytu u svých pokrevenců v Cimmerii vyráží Conan opět do jižních zemí. Navštěvuje Arenjun a setkává se s dcerou, o jejíž existenci dosud nevěděl.
Hyrkánský princ Sesamus se snaží obnovit spojení své země s Khitájí. Tím začne ohrožovat zájmy šiřitelů stygijského kultu Starých bohů. Conan se dozví o hrozícím nebezpečí, uniká ozbrojencům arenjunského krále a vyráží příteli na pomoc.
Před rozhodujícím střetem s knížetem Semkem, Pánem stříbrného netopýra, čekají oba dva střety s čarodějnicemi i příšerami; společně proniknou až do tajemné Khitáje. Nakonec do hry vstoupí i ti, v jejichž rukou je kníže Semko pouhou loutkou...

Stav: velmi dobrý   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 150,00 Kč
Série: Conan


Conan - a Plamenný nůž

Conan - a Plamenný nůž

Kniha obsahuje pět - česky doposud nevydaných - povídek z klasické původní řady Conanova světa, a to Jestřábi nad Shemem, Cesta orlů, Černé slzy, Plamenný nůž a Bubny Tombalku. Po přečtení zjistíte, že kdybyste chtěli srovnávat Tarzana s Conanem, srovnávali byste kačátko, které si na venkovské návsi hledá žížaly, s tygrem plížícím se noční džunglí, aby strhl tučného býka.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 245,00 Kč
Série: Conan


Conan - a Srdce Pteionu

Conan - a Srdce Pteionu

Ríša Vlado

Conan náhodou získává mapu vedoucí k pokladu a to si jako správný pirát nemůže nechat ujít. Její původní majitel Zabiják Berdoris si to však nechce nechat líbit, a pronásleduje Conanovu loď Bílého tygra.

Cesta k pokladu královny Yukotl se klikatá a nebezpečná. Ani modrookému barbarovi se vše nedaří tak, jak by si představoval. Ochutná život ve vězení a není to poprvé, setká se s létajícími lidmi, kteří se pokusí potopit jeho loď.

Královna, na jejíž poklad má spadeno, není obyčejná žena a pokladem, po němž pasou, je mimo jiné magické žezlo zvané Srdce Pteionu. Předmět, který dokáže vrátit člověka ze záhrobí a modrooký Cimmeřan stále nemůže zapomenout na svoji lásku, pirátku Belit. V cestě za pokladem mu stojí nejen nepřátelé, ale i jeho společníci, kteří by také rádi využili magický artefakt.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 220,00 Kč
Série: Conan


Conan - a první lidé

Conan - a první lidé

Blanc Christopher

Prastará věštkyně se v posledních chvílích svého života sklání nad kouzelnou studnou, aby ve stoupajících vírech poznala spletité osudy čaroděje Burase, zlatovlasé Mořské paní, prosté venkovany Airaví i královského prince, které splete i rozetne přítomnost modrookého barbara a jeho přátel.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 206,00 Kč
Série: Conan


Conan: Dcera pána mrazu a další povídky komiks (brož.)

Conan: Dcera pána mrazu a další povídky komiks (brož.)

Busiek Kurt

V roce 2004 vydavatelství Dark Horse Comics najalo úspěšného komiksového scénáristu Kutra Busieka (Zázraky), aby napsal scénáře pro novou komiksovou řadu s Conanem v hlavní roli. Ten se spojil s mladým malířem Cary Nordem, který nakreslil několik zkušebních stránek na kterých Conan bojuje s obří gorilou. Kresby inspirovaly specialistu na barvy Davea Stewarta k tomu, aby zvolil zcela nový styl vybarvování přímo v počítači, bez vytahování obrysů tuší. Zapomeňte však na ilustrace, ze kterých čiší počítačová umělost, výsledek vypadá jako ta nejlepší práce na papíře nebo plátně.

Tak vznikl nádherně barevný a stylově čistý komiks, který si získal srdce čtenářů po celém světě. Jenom první sešit se musel dokonce dotiskovat čtyřikrát. Po roce vyšlo i souborné vydání, které teď vychází i u nás. Conan v roce 2004 obdržel cenu Willa Eisnera za nejlepší samostatný příběh (Conan: The Legend) a v roce 2005 Dave Stewart obdržel tuto cenu za nejlepší vybarvení komiksu.

Nová Conanova podoba hlásá návrat ke kořenům původní postavy. Příběhy jsou z podstatné části kresleny podle originálních povídek Conanova stvořitele R. E. Howarda a navíc je v nich jako prst pozvednutý k okraji klobouku na pozdrav nejdokonalejšímu conanovskému ilustrátorovi, Franku Frazettovi. S Conanem Howard vymyslel drsný a výbušný typ fantasy, a publikované album představuje tentýž drsný styl, převedený do grafické formy dokonaleji než kdykoliv předtím. Nové conanovské příběhy si uchovávají všechnu sílu původních Howardových příběhů, ale navíc mají i hloubku a spletitost, jež moderní čtenáři od svého čtení očekávají.
Příběhy, který začíná zpracování klasické Howardovy povídky Dcera pána mrazu, zachycuje Conanova dobrodružství z nejranějšího mládí, z doby, kdy opustil rodnou Cimmerii a vydal se na chladný a nelidský sever - na místa, kde si bohové i obludy vybudovaly pomníky na svou vlastní počest, a přitom před sebou hrnuli maso a krev jako zem hrnutou pluhem.
  více informací

Koupit
Druh zboží: Komiksy
Knihy > AKCE

Cena: 399,00 Kč
Série: Conan


Conan - Bélitin tanec smrti

Conan - Bélitin tanec smrti

Vágenknecht Václav

Pod vedením Bélit, Královny Černého pobřeží a Conana, jenž se proslavil jako Amra, ovládla posádka galéry Tygřice Západní oceán.
Obávali se jich námořníci, pobřežní kmeny i vládci mocných říší.
Piráti se stali postrachem Černého pobřeží a bojovali s lidmi, mágy i nadpřirozenými bytostmi...
  více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 290,00 Kč
Série: Conan


Conan - a krvavé slzy ant.

Conan - a krvavé slzy ant.

Blanc Christopher

Proč Conanovu loď obklopil podivný mrak a proti všem přírodním zákonům ji odvedl do přístavu na Karasanu?
Kdo vyvolal nemilosrdné kouzlo zabíjející prosté námořníky se mohutný seveřan dozví až v síních krále Vasudhary...
Stav: slušný   více informací

Není skladem
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 80,00 Kč
Série: Conan


Conan - a princezny z Radžastánu ant.

Conan - a princezny z Radžastánu ant.

Blanc Christopher

Proč odeslal starý vládce Radžastánu svou dceru daleko od svého dvora a provdal ji za starce v zemi, kde se vdovy upalují?
Proč chce jeho nástupce svou sestru nazpátek?
Na tyto otázky musí Conan najít odpovědi, když se probudí po hospodské rvačce a několika džbánech vína v městském vězení...
Jak skončí Conanova pouť za princeznou?
Stav: slušný   více informací

Není skladem
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 80,00 Kč
Série: Conan


Conan - Sedm dní do úplňku ant.

Conan - Sedm dní do úplňku ant.

Šimůnek Jan

Román o Conanovi, tentokrát z pera českého autora.

Stav: velmi dobrý   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 60,00 Kč
Série: Conan


Conan - meč s fénixem a jiné povídky

Conan - meč s fénixem a jiné povídky

Howard Robert Ervin

Soubor 11 conanovských povídek od samotného tvůrce hrdiny Conana.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 161,00 Kč
Série: ConanRSS

Copyright © 2018 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.