Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Obchodní a dodací podmínky

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zasílání knih

Jsou tři možné způsoby zasílání, nejpoužívanější způsob je zaslání na dobírku, kdy za objednávku zaplatíte při převzetí zásilky.

Dotujeme dobírkové poštovné, takže Vás dobírková zásilka přijde na 140,- Kč bez ohledu na její velikost.

Druhá možnost jak si nechat zaslat knihy je před odesláním objednávky vybrat možnost Platba předem. To znamená, že musíte počkat, než-li Vaši objednávku zkontrolujeme (např. Vaše členství v KČSF a dostupnost knih) a po té na Vámi vyplněný email přijde zpráva obsahující koncovou cenu, číslo objednávky, k níž se vztahuje a číslo účtu, na které pošlete platbu za knihy. Jakmile zjistíme, že byla Vaše platba připsána na náš účet, okamžitě zásilku expedujeme. Poštovné je v tomto případě jen 90,- Kč.

Objednávky s dodáním na Slovensko

Objednávky na Slovensko neposíláme.

Dodání dobírky do firmy

Zásilky s platbou na dobírku na adresu firmy nezasíláme! Důvodem je vysoká návratnost takových zásilek z důvodů odmítnutí v místě dodání. Nabízíme Vám tedy jako alternativu poslání zásilky na adresu firmy s platbou předem, nebo na dobírku na jinou adresu. Děkujeme za pochopení.

Přehled poštovného

Dobírka Platba předem
Země dodání: ČRSR ČRSR
Poštovné: 140,- Kčneposíláme 90,- Kčneposíláme
Platba za převod: 0,- Kčneposíláme 0,- Kčneposíláme
Celkem: 140,- Kčneposíláme 90,- Kčneposíláme

Osobní odběr

Knihy objednané přes náš e-shop si můžete samozřejmě vyzvednout i v naší prodejně (viz kontakty). Zde jen stačí v objednávce zvolit odběr hotově a počkat na kontrolní email, který Vám sdělí, že objednávka je skutečně připravena na porodejně. Objednávka pro Vás bude uložena po dobu 7 dnů, po dohodě možno prodloužit. Pro provedení objednávky na osobní odběr je nutná registrace.

Reklamace vadných knih

Občas se může stát, že kniha, za kterou zaplatíte, je vadná. Tomu nemůžeme ani při nejlepší vůli zabránit, jistě chápete, že není v našich silách všechny knihy prolistovat. Doporučeně nám pošlete knihu se založenou vadou zpět a my Vám pošleme novou. Náhradu Vám pošleme v balíčku s novou objednávkou, nebo na naše náklady. Poštovné, které jste museli na vrácení vynaložit, Vám bude odečteno. Stejný postup platí i v případě, že dojde z naší strany k nějaké záměně knih při vyřizování objednávky. V tomto případě jsou výměny prováděny na naše náklady. V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení knihy) poštovné hradíte vy.

Jak knihy zasíláme

Pokud si objednáte více knih, zašleme Vám v první zásilce (pokud jste neuvedli finanční či množstevní omezení) všechny knihy, které byly ke dni odeslání vydány. Na ostatní uděláme záznam a posíláme je průběžně ihned po vydání (nepřejete-li si jinak).

Objednávky adresované poste restante odesíláme pouze vůči platbě předem.

Velkoobchodní objednávky

E-shop na adrese www.wales.cz neslouží k velkoobchodním objednávkám, ani pro nákupy na fakturu. K tomuto druhu objednávání prosím využijte naše emailové kontakty.

Zlevněné tituly

Všechny ceny jsou platné pouze při objednávce uskutečněné prostřednictvím našho e-shopu.

Identifikační údaje

Václav Soukup - Wales
Sídlo: Pod Vilami 23, 140 00 Praha 4
IČ: 49234692
DIČ:CZ5912011424
Zapsán v žinvostenském rejstříku, č. j.: ZIV/U15077/2009/FEJ


RSS

Copyright © 2024 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.