Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Adept

Modrý adept

Modrý adept

Anthony Piers

Co je moc, to je moc! Tohle přeci nemůže fungovat! To je naprosté bláznovství! Kdo před Piersem Anthonym si dovolil spojit svět znuděné supermoderní techniky s říší magické fantazie? A to tak, že z jednoho můžeme přecházet do druhého? Maličký žokej Stile je ve světě zvaném Proton otrokem, který vyniká schopnostmi ve Hře. V klání, jímž se baví všemocní Občané a jež může nejlepším z otroků přinést svobodu. Ve světě zvaném Fáze je Modrým Adeptem - vládne magií, pomáhají mu jednorožci a vlkodlaci, obchoduje s upíry, bije se s troly.

Čestný a věcný bojovník Stile se snaží obstát v obou světech. Všude mu pomáhají milující ženy - neženy, robotka Sheena a jednorožčí klisna Neysa. On však touží po lásce Modré paní, dámy, na místo jejíhož manžela nastoupil díky podivným vztahům Protonu a Fáze.

Někdo zabil původního Modrého Adepta, muže Modré paní. Byl to tentýž, kdo propálil Stilova kolena laserem? Jakými zákonitostmi se řídí přechod z jednoho světa do druhého?

Neohrožený Stile hledá ve vlastním zájmu klíč. Že je to neuvěřitelné? Nedává to žádný smysl? Nikoli. Piers Anthony dokázal z pohádek, sportu, médií, magie a věčného boje dobra se zlem stvořit úžasný vesmír. Autor Dvojího nekonečna a ságy Inkarnací, dokázal nemožné. Díky své schopnosti udržet mimořádné napětí, vtáhnout člověka do děje tak, že nemůže dýchat.

Hlavně však: Stile, tento malý velký muž, otrok i mág, je ztělesněním každého z nás. Našich složitých, trapných i báječných osudů. Je to hrdina této doby - nezastaví se před žádným problémem, neuhýbá boji, úskostlivě však střeží svou čest. Chce vyniknout i v nejtěžších situacích a protože chce, vynikne v nich.

Každý, kdo jednou poznal, že realita tohoto světa není jedinou, už nebude tím, kým byl dříve.

Otevřme tedy knihu, kterou napsal muž cestující mezi světy. Až ji dočteme, budeme překvapeni tím, jak blízko je zdánlivě fantasmagorické poselství našemu nejnáročnějšímu životu.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy
Knihy > Fantasy
Knihy > Sci-fi
Knihy > AKCE

Cena: 399,00 Kč
Série: Adept
Díl: 2.


Adept komplet

Adept komplet

Anthony Piers

Stav: velmi dobrý.

Komplet série Začínající adept od nakladatelství Classic.

Obsahuje knihy:

Dvojí nekonečno 1995, 80-85782-24-3
Modrý adept 1995, 80-85782-37-5
Rytířský úsvit 1996, 80-85782-37-5   více informací

Koupit

Cena: 500,00 Kč
Série: AdeptRSS

Copyright © 2024 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.