Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Cale

Levá ruka boží ant.

Levá ruka boží ant.

Hoffman Paul

První díl fantasy trilogie.
„Poslouchejte. Svatyně vykupitelů na Střelecké stráni je zatraceně lživý název, protože tam nikdo vykoupení nedojde a o svatyni už vůbec nelze mluvit."

Svatyně vykupitelů je bezútěšné místo - místo, kde není vítána naděje ani radost. Většina jejích (téměř výlučně mužských) obyvatel tam byla přivedena v raném dětství proti vlastní vůli, kterou snad kdysi měli. Teď trpně přežívají pod hrůzným režimem lordů vykupitelů, jejichž krutost a surovost má jediný cíl - službu ve jménu Oběšeného vykupitele.
V celém komplexu svatyně se nikdo dokonale nevyzná, tak rozsáhlý a spletitý je labyrint jeho chodeb - chodeb naplněných pachem staletí starého náboženského zápalu.
A v jedné z těchto chodeb stojí chlapec, dívá se ven temným oknem a pozoruje nejnovější skupinku nešťastníků, kteří do tohoto pekla přibyli. Je mu čtrnáct nebo snad patnáct let - jistě to neví ani on sám, ani nikdo jiný. Své skutečné jméno už dávno zapomněl, teď mu však říkají Cale. Ze svého předchozího života si na nic nevzpomíná a o tom budoucím nic neví...
Seznamte se s andělem smrti.

Levá ruka Boží přináší příběh o životě a hledání víry ve světě, jejž postihla blíže nespecifikovaná katastrofa. Je první částí trilogie, která vychází v celosvětové premiéře a která má všechny předpoklady stát se mezinárodním bestsellerem.

stav - perfektní, jako nová, nečtená   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 125,00 Kč
Série: Cale
Díl: 1


Tlukot křídel smrti

Tlukot křídel smrti

Hoffman Paul

Třetí díl fantasy trilogie.
Od chvíle, kdy Cale zjistil, že byl vycvičen pro zničení lidstva, pronásleduje ho samotný
papež vykupitel Bosco...
Den zúčtování se blíží, touha po pomstě Calea přivádí zpět ke svatyni vykupitelů...
  více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > AKCE

Cena: 349,00 Kč
Série: Cale
Díl: 3RSS

Copyright © 2019 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.