Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Mass Effect

Mass Effect 1 Zjevení

Mass Effect 1 Zjevení

Karpyshyn Drew

Každé vyspělé společenství v galaxii je závislé na technologii Proteanů, prastaré rase, která zmizela před padesáti tisíci lety. Po objevení skladiště proteanské technologie na Marsu v roce 2148, se lidstvo vydalo ke hvězdám a snaží si vydobýt postavení v obrovské galaktické komunitě.

Na samé hranici kolonizovaného vesmíru zkoumá poručík David Anderson trosky přísně tajné vojenské výzkumné stanice, kterou napadli neznámí žoldáci. Doutnající ruiny jsou posety těly a ve vzduchu se vznáší nezodpovězené otázky. Kdo najal žoldáky a z jakého důvodu? A kde je Kahlee Sandersová, mladá vědkyně, která záhadně ze základny zmizela těsně před tím, než byli její kolegové vyvražděni?

Sandersová je klíčem k rozluštění všech záhad. Jenže tento klíč kromě Andersona hledá i elitní turianský agent – Spektra – Saren, jehož metody si v ničem nezadají se Skarrem, brutálním kroganským nájemným zabijákem, který je rovněž Sandersové na stopě. Andersonovy šance jsou mizivé, ale pokud selže, je osud lidstva zpečetěn. A možná celé galaxie…
Druhé vydání.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi

Cena: 242,00 Kč
Série: Mass Effect
Díl: 1


Mass Effect 3 Odveta

Mass Effect 3 Odveta

Karpyshyn Drew

Lidstvo dosáhlo hvězd a připojilo se k rozsáhlé společnosti mimozemských druhů. Ale za hranicemi prozkoumaného vesmíru číhají Smrťáci, strojová inteligence usilující o vyhlazení všeho živého v galaxii.
Záhadný, vůdce prolidské tajné organizace Cerberus, je jeden z mála, kdo znají pravdu o Smrťácích. Aby zajistil přežití lidské rasy, rozjíždí obludný plán na odhalení silných i slabých stránek nepřítele.
Obludnost tohoto plánu spočívá v tom, že nějakému člověku musí být implantována modifikovaná technologie Smrťáků. Pro své zrůdné experimenty už má Záhadný vybraný i vhodný subjekt – zběhlého operativce Cerberu Paula Graysona, se kterým má nevyřízené účty z minulosti.
Ani Záhadný si však neuvědomuje, že tímto experimentem otevírá Pandořinu skřínku…   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi

Cena: 179,00 Kč
Série: Mass Effect
Díl: 3


Mass Effect 4 Klam

Mass Effect 4 Klam

Dietz William C.

Vesmír je v ohrožení, každých 50 000 let napadne rasa myslících strojů - Smrťáků naši galaxii a sklidí veškerý organický život
Admirál David Anderson a jeho partnerka Kahlee Sandersová - dva lidé, kteří znají pravdu a snaží se najít způsob, jak tento cyklus
přerušit...
Zároveň s důkazem o Smrťácích, ale odhalují i intriky Cerberu, tajné polovojenské organizace a jejího vůdce - Záhadného.
Ocitají se v nebezpečí, protože Cerberus svá tajemství střeží, oproti tomu však nalézají spojence, mladou ženu, nadanou výjimečnými
schopnostmi, nyní svobodnou a ovládající své smrtící dovednosti...   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi

Cena: 188,00 Kč
Série: Mass Effect
Díl: 4


Mass Effect 5 Andromeda 1 - Vzpoura na Nexu

Mass Effect 5 Andromeda 1 - Vzpoura na Nexu

Hough Jason M.

Spali stovky let. Na své dlouhé cestě si v kryospánku nechali zdát sny o novém domově v galaxii v Andromedě. Teď se konečně probouzejí a jejich sen o míru se ocitá v troskách. Pionýři z Mléčné dráhy - turiani, salariani, lidé, asarijky a další - nyní musí čelit nové, neznámé galaxii a hrozbám, jaké si ani nedokázali představit.
Nexus je základna, ze které mají kolonisté začít prozkoumávat svůj nový domov. Jenže než vůbec dorazily arky jednotlivých ras, obří vesmírná stanice se změnila v kriticky poškozenou, umírající trosku. Mise Andromeda je v ohrožení a Sloane Kelly, šéfka bezpečnosti, musí obnovit aspoň zdání pořádku a za každou cenu udržet Nexus při životě.
Čas totiž utíká, a pokud Sloane selže, celá Andromeda Initiative by se mohla sesypat jako domeček z karet.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy
Knihy > Sci-fi

Cena: 269,00 Kč
Série: Mass Effect
Díl: 5


Mass Effect: Odhalení

Mass Effect: Odhalení

Barlow Jeremy

Pokračování jedné z nejúspěšnějších herních sérií!
Mladý turianský voják se vydává na tajnou misi – má infiltrovat tajemné spolčení Andromeda a unést vědce, který udělal objev s možnými ničivými důsledky!
Další dobrodružství přímo z pera tvůrců herního Mass Effectu!   více informací

Koupit
Druh zboží: Komiksy

Cena: 224,00 Kč
Série: Mass EffectRSS

Copyright © 2019 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.