Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Vláda soumraku

Pán bouří

Pán bouří

Lloyd Tom

Pán bouří je první román Toma Lloyda, mimořádně talentovaného britského autora temné fantasy, jehož bohatá imaginace okouzlila čtenáře po celém světě. Román určitě potěší všechny příznivce temných a bizarních vizí Stevena Eriksona a epicky propracovaných příběhů George R. R. Martina.

Isakovi, kočovnému chlapci, se během noci změní život. Protože patří k rase bělookých, zvolí si jej bohové za nástupce vládce země Farlanu. Dostává se tak přímo do zběsilého víru událostí, neboť zemí zmítají vnitřní rozpory a zároveň je ohrožována i zvenčí. Dokáže Isak přesvědčit o svých schopnostech a zároveň si vybojovat místo v novém světě plném temné magie a neznámých ničivých sil?   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 242,00 Kč
Série: Vláda soumraku
Díl: 1


Vykradač hrobů

Vykradač hrobů

Lloyd Tom

Scree bylo zničeno, vymazáno z povrchu Země v brutální ukázce síly – ale ještě než požáry, které město zpustošily, pohasly, sázky se ještě zvýšily. Do bojů vstoupili samotní bohové.

Isak se vrací domů a nalézá národ rozpolcený fanatismem. Nový bojovný kněžský řád křičí po krvi a Isaka zatím pronásledují důsledky jeho činů v Scree a vidiny nadcházející smrti.

Isakově zemi hrozí zkáza a on sám musí konečně přijmout, že jako bělooký buďto obejme temnotu ve svém nitru nebo jí bude pohlcen… a existuje způsob, jak osobní démony využít a přenést boj k nepříteli. Má jedinou šanci uniknout proroctví a intrikám, které ho svazují… Ale cena bude strašlivá.

Bojové linie zůstávají nezřetelné a spojenectví nejistá, nastává čas nemilosrdných rozhodnutí a nelítostných činů. Isakovi se do cesty postaví dvě osoby: největší válečník v dějinách, který sní o velkém impériu a božství, a dítě, jehož sny jsou bez hranic.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 242,00 Kč
Série: Vláda soumraku
Díl: 3


Otrhanec

Otrhanec

Lloyd Tom

Nový Spasitel nabízí Zemi mír, ale za jakou cenu?
Lord Isak je mrtvý a král Emin tak musí dál bojovat sám – a Meninové se rádi postaví jeho výzvě. Schyluje se k velkému střetu: bitevní linie jsou načrtnuty a zvěrstva se kupí děsivou rychlostí. Lid Země se obrací proti Eminovi a jeho zbývajícím spojencům a jediná šance na přežití tak spočívá v rukách mrtvého muže.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 251,00 Kč
Série: Vláda soumraku
Díl: 4


Posel Soumraku

Posel Soumraku

Lloyd Tom

Všichni v Zemi nyní obrací oči k malému městu Scree, které může být brzy zničeno, jak nový pán Farlanu zkouší svoji moc. Scree trpí nepřirozeným letním suchem a je obklíčeno násilnickými armádami žoldáků.

Je to podivné útočiště pro opata na útěku – ale je jen první z těch, kteří se sem nechají přilákat. Králové a Princové, lordi a obludy, ti všichni se procházejí sluncem rozpálenými ulicemi a herci zatím hrají kruté, rozvratné hry, které se vrývají do srdcí diváků. Město začíná rvát samo sebe na kusy.

V Scree působí zlovolná síla, která chce udělit lekci celé Zemi. Národy mohou být zmanipulovány, proroctví zneužita a bohové odmítnuti, protože stín má dlouhé prsty.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 242,00 Kč
Série: Vláda soumraku
Díl: 2


Strážce soumraku

Strážce soumraku

Lloyd Tom


Pátý díl fantasy série Vláda soumraku.
Král Emin se dozvídá pravdu o Ruhenovi a jeho možné nadvládě nad samotnými bohy...
Jediným východiskem je strašlivá zbraň, ukrývaná fanatickými vládci Vanachu...   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 269,00 Kč
Série: Vláda soumraku
Díl: 5RSS

Copyright © 2019 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.