Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Pandora

Pandora 1 - Kristova epizoda

Pandora 1 - Kristova epizoda

Herbert Frank

Rádža Flattery z expedice na Tau Ceti je spolutvůrce umělé entity Vejce, jejímž úkolem je pomoci lidstvu na cestě ke hvězdám.
Vejce, loď nadaná vědomím, na jejíž palubě Rádža míří do hlubin vesmíru, nyní žije vlastním životem. Rádža je probuzen, aby se podílel na budování nového pořádku lidstva.

Pokračování Vyslanců do prázdna je fascinujícím příběhem o křehké rovnováze na rozhraní světa uvědomělých strojů a lidí, o vztazích mezi svobodnou vůlí a osudem, určujícím naši budoucnost.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi
Knihy > AKCE

Cena: 239,00 Kč
Série: Pandora
Díl: 1


Pandora 2 - Lazarův jev

Pandora 2 - Lazarův jev

Herbert Frank

V předchozím románu Kristova epizoda loď obdařená inteligencí a věřící, že je bohem, ponechá svůj lidský náklad na mořské planetě Pandora.
Po mnoha staletích se potomci lidstva, kteří se mezi tím rozdělili na vodní a ostrovní lid, musí opět sjednotit, protože původní vlastníci Pandory se vracejí.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi

Cena: 224,00 Kč
Série: Pandora
Díl: 2


Pandora 3 - Faktor nanebevzetí

Pandora 3 - Faktor nanebevzetí

Herbert Frank

Po událostech popsaných v Lazarově jevu se lidští obyvatelé Pandory usilovně snaží vydobýt další půdu z běsnících moří planety. Budují nové osady, avšak ve stínu těchto osad hladovějí děti.
Planetě vládne ctižádostivý klon, jehož represivní režim nutí zoufalé osadníky k povstáním. Odpovědí vládnoucích jsou další krutosti, neposlušnost je trestána hladomorem.
Hlavní nadějí bojovníků odporu se stává Crista Galli, žena, o níž jsou mnozí přesvědčeni, že je božským dítětem. A kolem ní se soustředí osvobozenecký boj.
Román uzavírá Pandorskou trilogii a je v něm obsažena veškerá vynalézavost, komplexnost a energie, kterou si čtenáři zvykli od Franka Herberta očekávat.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi

Cena: 215,00 Kč
Série: Pandora
Díl: 3RSS

Copyright © 2019 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.