Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Milénium

Milénium - Francouz ant.

Milénium - Francouz ant.

Handová Elizabeth

Podle televizní předlohy Chrise Cartera

Takhle končí svět. Znamení se objevují všude. Zohavené tělo striptérky. Proroctví naškrábaná na pilířích mostu. Živé mrtvoly pohřbené v podomácku vyrobených rakvích u mrznoucí řeky. Viditelná tma se vkrádá do seattlesského podsvětí a policie není s to tomu zabránit. Frank Black opustil policii a přestěhoval se se svojí ženou a dcerou do Seattlu, aby jeho rodina byla v bezpečí. Ale možná, že je už pozdě. S blížícím se koncem tisíciletí se nemůže zbavit temnoty, kterou je obklopen, kterou vidí jen on sám všude, kde se ocitne. Nyní se Frank Black a s ním i záhadná Skupina Milénium potýkají s masovým vrahem, jehož vize zrcadlí Frankovy vlastní obavy: blížící se konec – agónie, se kterou se ve smrtelných křečích současný svět řítí do propasti.
Stav: velmi slušný.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Horor
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 80,00 Kč
Série: Milénium


Milénium 3 - Země vítězná

Milénium 3 - Země vítězná

Neff Ondřej

  více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi

Cena: 269,00 Kč
Série: Milénium
Díl: 3


Milénium 3 - Země vítězná vázaná nt.

Milénium 3 - Země vítězná vázaná nt.

Neff Ondřej

Závěrečný, třetí díl SF trilogie Milénium.
Stav: slušný.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Sci-fi
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 100,00 Kč
Série: Milénium
Díl: 3


Muž, který hledal svůj stín

Muž, který hledal svůj stín

Lagercrantz David

Pátý díl série Milénium.
Lisbeth Salanderová si odpykává trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu s ostatními vězeňkyněmi. Když se však zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benita, nepsaná vůdkyně věznice.
Za Lisbeth přijede na návštěvu její dávný poručník Holger Palmgren a oznámí jí, že získal dokumenty vrhající nové světlo na bezpráví, které na ní bylo pácháno v dětství. Lisbeth poté požádá novináře Mikaela Blomkvista, aby jí pomohl s pátráním. Stopy je dovedou k jistému Leu Mannheimerovi, zaměstnanému na vysokém postu v Investičních fondech Alfreda Ögrena. Jak je minulost bohatého mladého muže z finančnických kruhů propletena s minulostí Lisbeth Salanderové? A dokáže se Lisbeth postavit stupňujícím se hrozbám Benity a jejího gangu?
David Lagercrantz splétá napínavý příběh o zneužívání moci, otázkách cti a stínech Lisbetina dětství, které ji stále pronásledují.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy
Knihy > Beletrie

Cena: 332,00 Kč
Série: Milénium
Díl: 5RSS

Copyright © 2018 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.