Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Sandman Slim

Sandman Slim

Sandman Slim

Kadrey Richard

Život stojí za prd a pak umřete. Nebo, pokud jste James Stark, strávíte jedenáct let v pekle jako gladiátor v aréně, než se vám odtamtud podaří uprchnout, jen abyste se ocitli v pekle na zemi jménem Los Angels.
Nyní je tedy Stark zpátky a připravený na pomstu. Taky na rozhřešení a možná dokonce i lásku. Ale když mu hned jeho první zastávka vynese akorát protivnou mluvící hlavu, Stark začne mít podezření, že jeho cesta k rozhřešení a pomstě bude delší, než si představoval, a že nebe a peklo mají o jeho budoucnosti svoje vlastní představy.
Znovuzrození stojí za prd. A zachraňování světa je ještě horší.

První kniha série Sandman Slim.   více informací

Není skladem
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 251,00 Kč
Série: Sandman Slim
Díl: 1


Zabij mrtvé

Zabij mrtvé

Kadrey Richard

James Stark alias Sandman Slim se vyplazil z pekla, krvavě se pomstil za vraždu své dívky a při tom zachránil svět. Jenomže, co dál? Zdá se, že mu nezbývá než vzít mizernou práci lovce odměn a živit se stopováním a decimováním všech stvůr, za jejichž zabití mu zaplatí. Je to depresivní zaměstnání, ale zajišťuje mu peníze na pivo a cigarety, a on od života nic moc víc nečeká. Jenže v LA vždycky může být hůř.
Jako když do města přijde Lucifer, aby dohlédl na natáčení své filmové biografie a Starka si najme jako bodyguarda. Sandman Slim musí plavat mezi lidskými i nelidskými žraloky elity losangeleského podsvětí. To ještě než začnou ty vraždy. A než narazí na českou pornohvězdu, která – jak se brzy ukáže – není tak docela tím, čím se zdá být. A ještě před tím, než se zavraždění lidé začnou vracet a připojovat se k armádě zombií, která hrozí změnit svět i Starka navždy.
Smrt cení zuby. Život nestojí za nic. Když se to vezme kolem a kolem, v pekle nebylo zase tak zle.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 269,00 Kč
Série: Sandman Slim
Díl: 2


Aloha z pekla

Aloha z pekla

Kadrey Richard

Třetí díl série o Sandmanu Slimovi, který se vrátil z pekla, aby se pomstil - v prvním díle.
Ve druhém se dokázal vypořádat se záplavou zombií a ještě dělat Luciferovi bodyguarda.
Jenže věci stále nejsou v pořádku - Lucifer se vrátil do nebe, Bůh si vybral dovolenou a šílený zabiják vyhlásil válku
peklu i nebi. Sandman Slim se tedy musí vrátit do pekla, i když to je to poslední místo, kde by se chtěl ocitnout...   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy

Cena: 287,00 Kč
Série: Sandman Slim
Díl: 3RSS

Copyright © 2019 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.