Nejstarší specializované knihkupectví SF&F.

Citadella

Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát?

Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát?

Šebová Vladimíra

Snažím se žít normální život, věřte mi. Přes den mi to jde. Rozdávám úsměvy, podpisy a smlouvy na nové knihy. Jakmile ale všichni odejdou do světa, ve kterém pro mě není místo, musím si najít nějakou zábavu… Pětadvacet let bez spánku. Umíte si to představit? Co byste dělali s veškerým tím časem vy?
Nedávno jsem zjistila, že nejsem jediná. Potkala jsem lidi, kteří také nespí – insomniky. Přijali mě do svého tajného klubu. Jedinou podmínkou je, že o insomnii musím mlčet.
Něco ale není v pořádku. Někdo mě sleduje. Je to kvůli insomnii? Nebo už nadešel můj čas, jak mi kdysi předpověděli?
Půjdete se mnou?
Sára Nicksonová je mladá londýnská spisovatelka, která trpí totální insomnií – nikdy nespí. Zatímco její kariéra stoupá, v osobním životě se jí nedaří. Všechno se změní, když se jí někdo pokusí ublížit a ona je nucena vyhledat cizince, jehož měsíce sleduje. Ten jí prozradí něco, co její dosavadní život navždy změní. Kniha Insomnie je sci-fifi určené pro mladé dospělé a je to první část trilogie.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Fantasy
Knihy > Sci-fi
Knihy > AKCE

Cena: 289,00 Kč
Série: Insomnie
Díl: 1


Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy ant.

Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy ant.

Childress David Hatcher

Stav: Výborný

Páteř knihy tvoří traktát „Problematika zvyšování energie lidstva“ z roku 1900. Dozvíme se o Teslově pohledu na duchovní pouť člověka a celého lidstva. Dokument obsahuje i řadu vědeckotechnických prognóz a zaobírá se způsoby získávání energie, která je v přírodě volně k dispozici.

Další část knihy tvoří články s problematikou: možnosti bezdrátového přenosu el. energie; Teslův elektromobil jezdící na elektřinu získávanou z atmosféry; Teslův ztracený vynález přijímače volné energie z atmosféry; Teslovy paprsky smrti a další laserové a částicové zbraně. Stručný výtah z tajných dokumentů FBI o Nikolu Teslovi tvoří závěr této knihy.   více informací

Koupit
Druh zboží: Knihy > Beletrie
Knihy > ANTIKVARIÁT

Cena: 150,00 KčRSS

Copyright © 2018 Wales Webové stránky: NETservis s.r.o.